Dlaczego warto zakupić do firmy zaawansowany system wideokonferencji HD?

Łatwość w podróżowaniu oraz międzynarodowe firmy powodują, że bardzo często pracownicy lub kontrahenci znajdują się w różnych częściach świata, a chcą omówić lub załatwić ważne sprawy. Rozmowa telefoniczna nie do końca jest najlepszym pomysłem z racji jakości rozmowy i braku kontaktu wzrokowego, który jest bardzo ważny w kluczowych negocjacjach. W tym artykule przedstawiamy panaceum i złoty środek na takie sytuacje, jakim jest wideokonferencja HD. Czym jest, na jakiej zasadzie działa i dlaczego warto kupić do firmy zaawansowany system wideokonferencji HD ? O tym wszystkim poniżej.

Czym jest zaawansowany system wideokonferencji ?

Zaawansowany system wideokonferencji to przypominające dekoder satelitarny urządzenie. Jest małych rozmiarów i podłącza się do niego kamerę oraz głośniki. Proces jest prosty, intuicyjny oraz posiada wiele opcji takich jak przybliżanie i oddalanie obrazu, obsługa kilku mikrofonów czy współdzielenie obrazu. Urządzenie jest dostosowane do różnego rodzaju wejść i obsługuje najpopularniejsze akcesoria. Systemu wideokonferencji można używać do:

  • Rozmów z kontrahentami
  • Łączenia się z pracownikami
  • Zarządzania pracą w kilku filiach jednocześnie
  • Poufnych rozmów

Dzięki profesjonalnemu systemowi możemy przeprowadzać płynną, wyraźną i bez zakłóceń wideokonferencje co jest niezwykle ważne w środowisku biznesowym. To zdecydowanie najlepsze rozwiązanie w porównaniu z łączeniem się przy pomocy komunikatora, który może spowalniać czy rozmazywać obraz. Jakość oferowana przez takie systemy jest najwyższej jakości. Obraz i dźwięk Full HD zadowoli najbardziej wymagających klientów i spełni wszystkie wymagania rozmówców, którzy będą widzieli i słyszeli nas bardzo dobrze.

System bardzo łatwo się instaluje i używa. Nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy, aby móc z niego korzystać. Bardzo cennym elementem jest możliwość przeprowadzania kilku wideokonferencji jednocześnie. W awaryjnych sytuacjach nie będziemy musieli przekładać spotkania.

Dlaczego warto zakupić do firmy zaawansowany system wideokonferencji HD ?

Korzyści, jakie płyną z używania zaawansowanego systemu wideokonferencji — jest wiele. Pierwszą z nich jest komfort. System jest prosty i przystępny w obsłudze. Aby go zacząć używać. Wystarczy włączyć urządzenie i można rozpocząć wideokonferencje. Kolejnym plusem jest jakość. Jest ona nieporównywalnie większa od amatorskich rozwiązań pod każdym względem. Następną korzyścią, jaką otrzymujemy, jest niezawodność. Używając go, mamy pewność, że konferencja nie zostanie przerwana, a my nie utracimy możliwość dokończenia negocjowania kontraktu.

Używanie profesjonalnych systemów w oczach kontrahentów stawia też naszą firmę w bardzo dobrym świetle. Będzie to z pewnością idealna szansa, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Bardzo ważną kwestią jest prywatność. Transmisja jest szyfrowana i nie ma żadnej możliwości, aby osoby postronne mogły ją podsłuchiwać.

Nasza firma oferuje powyższy system. Mamy doświadczenie w branży, profesjonalnych pracowników oraz korzystną ofertę. Oprócz samej usługi oferujemy także pomoc we wdrożeniu systemu, co jest bardzo przydatnym elementem. Cała oferta dostępna jest na stronie www.ift.pl