O nas

OPTYMALIZACJA TWOICH
ZASOBÓW
TELEINFORMATYCZNYCH

Prawnie zaistnieliśmy na rynku w październiku 2001 roku. Od tego momentu grupa doświadczonych teletechników i informatyków wywodzących się z najlepszych firm telekomunikacyjnych regionu Małopolski postanowiła świadczyć usługi dla rzeszy społeczeństwa z ukierunkowaniem na branżę telekomunikacyjną. Każdy, nawet bardzo wymagający klient znajdzie w naszej ofercie sprzęt, usługi które w pełni zaspokoją jego wymagania. Od początku swej działalności Info-Tel specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowej obsługi przedsiębiorstw i urzędów administracji państwowej w zakresie telekomunikacji, sprzętu komputerowego oraz biurowego – dostarczamy niezbędne urządzenia, wykonujemy i projektujemy instalacje telekomunikacyjne oraz komputerowe, dostarczamy i instalujemy oprogramowanie sieciowe oraz użytkowe, zapewniamy przeszkolenie obsługi, nadzór eksploatacyjny oraz pomoc techniczną.

Zatrudnieni przez nas wysokiej klasy specjaliści zostali przeszkoleni przez firmy, których jesteśmy przedstawicielami w zakresie projektowania, instalacji, wdrożeń i serwisu oferowanych produktów, czego efektem jest uzyskanie odpowiednich uprawnień i autoryzacji. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz bardzo dobrej znajomości zagadnień teletechnicznych oferujemy fachową wiedzę oraz wysokiej klasy urządzenia.

Od kilku lat jesteśmy wykonawcą wszelkich robót związanych z systemami telefonicznymi, teleinformatycznymi; zapewnia to doskonałą znajomość powyższych zagadnień. Usługi tego typu prowadzimy dla kilkunastu znanych firm i instytucji. Z naszego doświadczenia wynika, że prawidłowo dobrany zainstalowany system teleinformatyczny zapewnia bezproblemową i bezawaryjną eksploatację, a poprzez stały kontakt zamawiającego z firmą teletechniczną także bieżące unowocześnianie i modernizację.

SPRAWDŹ NAS
TO NIC NIE KOSZTUJE