Smart home – inteligentne domy – Instalacja, Kraków

smart home

Niezwykle szybki rozwój technologii i elektroniki wpływa na komfort, a także bezpieczeństwo człowieka w różnych jego aspektach. Tym charakteryzują się także rozwiązania inteligentne stosowane w domach, czyli tzw. smart home. Dzięki naszej ofercie przekonacie się, na co pozwala wprowadzenie Internet Of Things (IOT) oraz jakie są zalety takich mieszkań.

Smart home, czyli co?

To połączenie różnych urządzeń będących w wyposażeniu naszego lokalu z siecią, którą można sterować z panelu własnego smartfona. Mamy więc swobodną kontrolę zarówno nad elektroniką – np. expressem do kawy, jak i elementami, takimi jak okna, drzwi, alarmy czy czujniki. Nie musicie być w domu bądź w jego pobliżu: dzięki naszym rozwiązaniom, z drugiego końca Polski, Europy czy świata swobodnie sterujecie swoim mieszkaniem i kontrolujecie, czy jest ono bezpieczne.

Co umożliwia inteligentny dom?

Smart home to kontrola nad roletami fasadowymi, domykaniem okien w czasie deszczu, regulacją temperatury, kiedy na zewnątrz robi się chłodniej, a dodatkowo możliwość zdalnego otwierania domu, bramki garażowej czy włączenia alarmu. Ponadto, umożliwia uruchomienie czujnika wiatru, który powoduje schowanie żaluzji i markiz fasadowych, bądź czujnika zmierzchu, który włącza oświetlenie – wewnętrzne oraz zewnętrzne. Co więcej, jest także możliwość uruchomienia trybu wakacyjnego, który obniża temperaturę, gdy w mieszkaniu nie ma lokatorów.

Jakie są zalety inteligentnego domu?

Smart home to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo. W każdej chwili możecie kontrolować, czy wszystkie okna i drzwi są zamknięte lub czy nikt podejrzany nie kręci się po Waszej posesji. Regularnie słyszy się o rabunkach podczas nieobecności domowników, zarówno w dużych, jak i małych miastach. Posiadając inteligentny dom w Krakowie czy Warszawie, gdzie żyje się niezwykle szybko i brakuje czasu na wiele działań, można mieć pewność, że gdy złodziej podejdzie pod furtkę, włączy się światło i z głośnika zacznie dobiegać szczekanie psa. Ponadto mamy możliwość łatwego oszczędzania, np. przy podlewaniu roślin.

Smart home Kraków, Warszawa, Wrocław…

Nowoczesne rozwiązania nie są zarezerwowane tylko dla mieszkańców dużych miast. Smart home Kraków, Warszawa czy Wrocław to nie koniec możliwości. Nowoczesne, połączone ze smartfonem lokum możecie mieć także w mniejszych miejscowościach. Nasza firma oferuje realizację inteligentnego domu – Kraków i okolice – jednak chętnie rozważymy także pozostałe miejsca na mapie Polski. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Podczas rozmowy omówimy wspólnie wszystkie szczegóły.

Nasza oferta
Specjalizujemy się w budowie inteligentnych domów – Kraków i okolice. Czynimy Wasze mieszkania wygodnymi, łatwymi w obsłudze i bezpiecznymi. Bazując na dużym doświadczeniu w branży IOT, dobieramy pakiety i urządzenia różnych firm. Wierzymy, że smart home to przyszłość, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni i czuli satysfakcję z posiadania najnowszych rozwiązań.

Powrót