SIECI KOMPUTEROWE TELEINFORMATYCZNE – BUDOWA, MONTAŻ, AUDYT

sieci komputerowe

Od przeszło 15 lat świadczymy usługi w zakresie budowy instalacji teleinformatycznych.

W naszej ofercie spotkają Państwo następujące prace:

 • doradztwo przy doborze odpowiedniej instalacji,
 • audyt sieci komputerowej,
 • projektowanie systemów,
 • budowę sieci strukturalnych,
 • monitoring sieci komputerowej,
 • administracji istniejącymi sieciami teleinformatycznymi.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie dokładamy szczególnej uwagi w jak najlepsze świadczenie usług obejmujących sieci teleinformatyczne. Nasi wykwalifikowani pracownicy kompleksowo pomogą Państwu w stworzeniu profesjonalnej sieci komputerowej.

Profesjonalna centrala teleinformatyczna to element, który ułatwi komunikację w Państwa firmie. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję, że nasi doświadczeni specjaliści pomogą w wyborze najlepszego sprzętu do centrali telefonicznych oraz z największą uwagą dokonają jej instalacji.
Ponadto zajmujemy się administracją zainstalowanych już sieci, tak aby w przypadku wystąpienia niezapowiedzianych awarii móc natychmiastowo podjąć stosowne działania.

CENTRALE TELEFONICZNE

centrala telefoniczna

Budowa sieci komputerowych to bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie, od jej sprawnego działania zależy bowiem stabilizacja firmy. Prawidłowo zaprojektowana, wdrożona oraz skonfigurowana sieć komputerowa umożliwia szybką i wydajną pracę, warto więc powierzyć misję budowy układu specjalistom z tego zakresu.

INFO-TEL – Twój partner w budowie sieci informatycznej

Budową instalacji teleinformatycznych zajmujemy się od przeszło 15 lat. Nasze bogate doświadczenie uzyskane w tym czasie to gwarancja solidnego wykonania sieci komputerowej w Państwa firmie. Posiadamy pracowników, którzy o ich budowie wiedzą praktycznie wszystko.

Kompleksowa usługa budowy sieci informatycznej

Zwracając się do nas z problemem dotyczącym sieci informatycznej w Państwa firmie, mogą być Państwo pewni, że zajmujemy się wszystkim od początku do końca. Oferujemy:

 • fachowe doradztwo dotyczące doboru odpowiedniej instalacji,
 • audyt sieci komputerowej,
 • zaprojektowanie systemu,
 • budowę sieci strukturalnych,
 • monitorowanie sieci komputerowej,
 • administrowanie istniejącymi sieciami.

Wykonamy każdą sieć

Lubimy wyzwania i nie straszne jest nam podjęcie się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Od klasycznych sieci lokalnych – bezprzewodowych i kablowych, po sieci strukturalne do szerokich zastosowań teleinformatycznych, sieci prywatne (tzw. VPN), konfigurację systemów firewall czy bezpiecznego, zdalnego dostępu pomiędzy oddziałami terenowymi – to tylko przykłady usług, które możemy Państwu zaoferować.

Sieć informatyczna dostosowana do Państwa potrzeb

Uważamy, że połączenie naszej wiedzy i doświadczenia z dokładnym wysłuchaniem Państwa potrzeb to najlepszy przepis na wykonanie usługi budowy sieci informatycznej. Stawiamy na satysfakcję, poprawność działania sieci w każdym jej aspekcie oraz na jak najwyższą jej wydajność. Każde zlecenie zaprojektowania sieci informatycznej traktujemy bardzo indywidualnie i poświęcamy mu wiele uwagi.

Czuwamy nad Państwa siecią informatyczną

W razie jakichkolwiek problemów z działaniem sieci, gwarantujemy naszym Klientom natychmiastową pomoc. Sieć informatyczna to fundament codziennego funkcjonowania każdej firmy, stąd wiemy jak ważna jest konieczność szybkiego reagowania na usterki. Wszystkie nasze projekty obejmujemy kompleksową opieką. Na bieżąco zarządzamy układami oraz monitorujemy wydajność i bezpieczeństwo serwera.

Info-tel – Profesjonalny partner w budowie sieci z Krakowa

Zainstalowane przez nas sieci komputerowe skutecznie funkcjonują po dziś dzień w wielu przedsiębiorstwach i instytucjach. Zaufało nam wielu, zaufaj i Ty!

Powrót